Můj příběh

Provázím ženy i muže světem intimity. 

Metoda vaginálního mapování,léčení jizev nebo celostní smyslná masáž jsou nástroje, kterými pomáhám lidem najít hodnotu svého vlastního já a probudit je k radosti.

Žiji život, který mě baví

Žít život co nás baví. Pro někoho něco nepřestavitelného, pro někoho snění.
Já už dnes můžu říct: Můj život mě baví. Nestalo se to přes noc, byla to dlouhá cesta. Dnes už, ale vím, že to byla ta nejdůležitější cesta, kterou jsem ve svém životě podnikla. Cesta sama k sobě.

"Neexistuje špatné počasí, existuje jen špatně zvolené oblečení "

Kamarád, který mi na mojí cestě hodně pomohl říká: Neexistuje špatné počasí, existuje jen nevhodně zvolené oblečení.
Píši svůj příběh proto, že jsem na cestě zůstala, přestože vždy na mě sluníčko nesvítilo.
Dnes se raduji z každého dne, cítím každou buňku ve svém těle.

Mou vášní je probouzet tělo k živosti, radosti a divokosti

Probouzení těla k živosti , divokosti a radosti se stalo mým koníčkem a postupně i zaměstnáním.
Je úžasné na otázku ”Co jsi dnes v práci dělala?” Odpovědět třeba “tančila”. Ano i to je součástí mých sezení s klienty. Je opravdovým darem být doprovodem ženám i mužům na jejich cestě a vidět jak se minutu za minutou, krůček po krůčku jejich životy mění.

Ale vždycky to tak nebylo...

Znám tu dobu, kdy jsem už v práci přemýšlela, jak to odpoledne všechno stihnu: děti, nákupy, domácnost, manžel…. Do školky jsem přiběhla na poslední chvilku a při hře s dětmi byla myšlenkami úplně jinde. Spoustě mých kamarádek a dokonce i mojí mamince to přišlo normální, prý si tím projde každá žena. Já to přijala jako fakt. Běžel den za dnem a já vůbec nemyslela na sebe. Plnila jsem co se ode mě čekalo. Někdy jsem se zastavila a říkala si, až děti vyrostou začnu cvičit, nebo tančit, nebo až dostavíme dům pojedeme s manželem na dovolenou. Dnes už vím, že tyto věty "až, až..." byly ty nejzbytečnější věty v mém životě.

Blesk z čistého nebe

Jednoho dne zazvonil telefon a nějaký chladný hlas mi oznámil, že můj manžel zemřel, náhle. Neměla jsem možnost se na to nijak připravit, ani se s ním rozloučit. Já totálně zamrzla. Týden před pohřbem si vůbec nepamatuji, je celý v mlze. Ráno jsem vstávala, pohybovala se jako robot, večer padla do postele, bezmyšlenkovitě zírala do stropu. Mým synům tenkrát bylo 9 a 13 let a byly jediným důvodem proč jsem vlastně ráno vůbec vstávala. Já vůbec netušila jak "ovládat" náš dům, jak zatopit, jak posekat trávu. Nějak jsem přežila celý jeden rok. Kamarádi mi doporučovali různé terapie a já jich spoustu vyzkoušela s nevalným výsledkem. Propadala jsem se do stále většího smutku. Jednou jsem brouzdala na internetu a vyskočila na mě reklama o vědomé práci s tělem. Z nějakého důvodu mě to zaujalo a já se tím začala zabývat. Nebyla jsem tenkrát v jednoduché finanční situaci, ale přesto jsem si peníze vypůjčila a jela na první kurz. Můj život nabral úplně jiný směr.

Moje nejdůležitější uvědomění

Já nezamrzla v den kdy zemřel můj manžel, já byla zamrzlá dávno před tím. Tato situace jen posunula moje nevědomí do vědomí.
Žila jsem život podle zažitých vzorců a ne tak jak jsem to cítila já. Bála jsem se vybočit z řady.

Největší zlom mého života

Když jsem se vrátila z prvního výcviku, který trval 10 dnů do své tehdejší práce, což byla zdravotní sestra v nemocnici, na plno jsem si uvědomila, že se vrátil někdo jiný. Nebavilo mě poslouchat ostatní sestřičky, že je to nebaví, že jsou unavené, že do důchodu daleko. Já věděla, že přišel čas na změnu a že si to můžu dovolit. Spoustu lidí mi říkalo, ty jsi jiná, úplně záříš a krásně se usmíváš. Ano, odložila jsem první část svého batohu, který jsem celý život nosila na zádech. Nevěděla jsem jak začít a tak jsem oslovila pár kamarádek a nabídla jim podělit se s nimi o to co jsem se naučila.
Byl tam nejdřív určitý stud, protože téma sexuality a intimity je pro spoustu z nás úplné tabu. Pak jsme ale začali pracovat s jizvami, s metodou vaginálního mapování a začaly se dít změny i v jejich životech.
Tou dobou jsem už jasně věděla že toto je moje cesta. Probouzet každičkou buňku v těle mých klientů.
Každý klient potřebuje jinou metodu a jinou rychlost práce. Vše je naprosto v pořádku. Respektuji každého jako jedinečnou bytost, která si sama určuje své tempo a učí se vytvářet své vlastní hranice.

Můžu dělat co mě baví

Dnes mám za sebou několik kurzů vědomé práce s tělem a s vděčností a láskou předávám své zkušenosti ženám i mužům, kteří se také vydaly na cestu z ledového království.

Každé tělo se může probudit

Metoda vaginálního mapování, léčení jizev nebo celostní smyslná masáž, jsou nástroje, kterými pomáhám lidem najít hodnotu svého vlastního já a probudit je k radosti.
Největší hodnotu těchto metod vidím v tom, že nepracujeme hlavou, naopak snažíme se hlavu vypnout a poslouchat své tělo. Vždyť hlava je tak malá proti celému našemu tělu a právě v těle je ukryto spoustu bolesti. Každý máme nějakou jizvu, ať už fyzickou nebo duševní. V těchto jizvách je ukryto spoustu emocí a nikdy není pozdě tyto emoce propustit a dovolit si naplno žít.
Při jednom ze svých vaginálních mapování jsem si prožila znovu porod svého téměř plnoletého syna a teprve až teď doopravdy přestřihla pupeční šňůru. O tom jak krásně se proměnil náš vztah, bych mohla napsat celou knihu.
Když si dnes čtu svůj příběh, tečou mi slzy, ale nejsou to ty slzy smutku a beznaděje, jsou to slzy vděčnosti.
Děkuji sama sobě, že jsem našla sílu vstát a jít, děkuji všem svým klientům, kteří se ke mě přidali.

Kdo jsem a co mě baví

  • maminka dvou synů
  • průvodkyně světem intimity
  • ráda cestuji, zajdu do divadla, přečtu knížku
  • špatnou náladu zaženu tancem

Za co jsem vděčná

  • za to, že jsem dokázala zveřejnit svůj příběh, nebylo to jednoduché
  • za přátele, kteří jdou mojí cestu se mnou
  • za moje děti, které mi nastavují nejpravdivější zrcadlo
  • za rodiče, díky kterým jsem na světě a můžu psát svůj příběh
  • za klienty, kteří mi dali důvěru

Děkuji